HAKKIMIZDA

Dinamik ve genç ekibiyle emin adımlarla yol almaya devam eden b6 Ajans, şirketlerin ihtiyaç duydukları kendilerini ifade edebilme arzularına çözümler üreten, dönüşüme ve gelişime açık insan kaynaklarıyla sektörde var olmanıza ve büyümenize ciddi katkılar sunmaktadır.

Ekibimiz müşterimizin bulunduğu pazarı ve müşteri alışkanlıklarını analiz ederek her projeye özgün bir biçimde yaklaşır ve müşterilerimizin hedef kitlesini etkilemek için, geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini kapsayıcı bir yaklaşımla etki alanı oluşturarak kullanır.

Ajansımız, Fotoğraf Çekimleri, Video Prodüksiyonu, Kurumsal Kimlik Çalışması, Sosyal Medya Yönetimi, Web Sitesi Tasarımı, Google Adwords,

HEDEFLERİNİZE BİZİMLE ULAŞIN

SEO işlemleri, Marka konumlandırma, Grafik Tasarım, Sektör Analizi, Yazılım geliştirme gibi alanlarda elde ettiği tecrübelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde karşılar.

FARKLI OLABİLENLER FARK Y A R A T I R.

Hızla değişen dünyada müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlar.

b6 Ajans, dijital reklamcılık ve pazarlama alanında performans odaklı hizmetler sunar ve  gelişen reklam teknolojilerini yakından takip ederek hizmet verdiği müşterilerinin reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefler.